Výuka italštiny

Výuka italštiny - podrobnostiVýuka italštiny Praha
Kurzy italštiny Praha
Doučování italštiny
lektor italštiny

Moje praxe:

2003 - dosud - skupinová výuka italštiny v jazykové škole, různé pokročilosti
2003 - dosud - individuální kurzy pro klienty všech pokročilostí. Mými klienty jsou manažeři, podnikatelé, zaměstnanci - všichni kteří očekávají individuální přístup a rychlé pokroky.
2003 - dosud - kurzy pro firemní klienty - převážně menší skupinky se zaměřením na obchodní italštinu

Výuka italštiny - zaměření

Nabízím lekce italštiny pro individuální žáky nebo skupinkám v rámci firemní výuky. Součástí výuky je konverzace i procvičování gramatiky, dle Vašich potřeb. Ve výuce se také můžeme zaměřit na business jazyk, nebo další odbornosti. Mohu vás také připravit k jazykové zkoušce.

Můj styl

Výuku koncipuji tak, abych Vás naučila plynule komunikovat. Na hodinách procvičujete hlavně mluvení a díky individuálnímu přístupu postupujete v italském jazyce mnohonásobně rychleji než v běžném kurzu. Gramatiku se snažím vyučovat tak, aby napomáhala správné komunikaci.

Místo výuky

Mohu vyučovat u Vás ve firmě, doma nebo ve vlastním prostoru v Praze. Nabízím také online lekce přes Skype.

Termíny výuky

Vyučuji od 7-20h všední dny, víkendy po dohodě. Standardní délka 1 lekce je 90 nebo 60 minut. Nejčastěji doporučuji výuku 2x týdně 90 minut, záleží ale samozřejmě na vašich časových možnostech. Výuku lze mít i 1x týdně nebo podstatně intenzivněji. Konkrétní dny a hodiny bychom domluvili individuálně.

Učebnice a materiály

K výuce italštiny využívám několik typů učebnic dle pokročilosti a zvoleného zacílení výuky. Využívám i vlastní materiály a aktuální texty ze společenského dění v italštině.

Proč zvolit individuální kurzy italštiny?

Mnoho firem dnes upřednostňuje individuální výuku či výuku v malých skupinkách. Narozdíl od hromadných kurzů tento styl učení přináší vyšší efektivitu, rychlejší osvojení znalostí a ve výsledku i časovou a finanční úsporu. Individuální výuka italštiny je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé studenty, kteří chtějí své jazykové schopnosti zautomatizovat a dále prohlubovat.

Lektorka italštiny (Ing. Renata Jelínková)© 2021 - Ing. Renata Jelínková, Italština-In.cz: výuka italštiny v Praze
Doporučuji: Výuka angličtiny, Individuální výuka angličtiny, Kurzy angličtiny Praha, Němčina, Výuka němčiny, Francouzština, Výuka francouzštiny, Kurzy italštiny, Výuka italštiny, Španělština, Výuka španělštiny, Jazyková škola, Výuka ruštiny Praha, Kurzy ruštiny